KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7907203
nr 790 7203
Akvarell
Christine Boumeester, komposition, signerad, 1968, motivets mått: 26x48, spräckt glas
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 12 november 2012
kl 18:05:51
12/11 18:00:35